http://joomlarulit.com/

ІДУ НА ВИ/Дух Воина - 21.04.2012. Київ

Підсумки турніру «Іду на Ви\Дух Воїна»

21 квітня у Києві відбувся турнір з реальних боїв «Іду на Ви\Дух Воїна», організований маркою одягу «SvaStone» за підтримки фірми «White Rex».  До змагу встали більше сотні бійців з України, Росії та Білорусі. Бої проходили у чотирьох вагових категоріях і зібрали більше 300 глядачів.

 

Вже всьоме українська серія турнірів «Іду на Ви» проводить свої змагання серед бійців, і це вже вчетверте вони проходили в нашій древній столиці не берегах Дніпра. Передостанні змагання дали чітко зрозуміти, що жоден спортивний клуб, яким би просторим він не був, уже просто не зможе вмістити всіх охочих учасників та глядачів, тому цього разу події відбувались у просторому приміщенні розважального клубу «Home Club», у центрі якого й встановили ринг. Крім того, на всю стіну поза рингом транслювалось відео в режимі реального часу, яке давало змогу в усіх подробицях переглянути бій, а також вперше в історії змагань в Інтернеті відбувалась  трансляція боїв наживо.

Незважаючи на величезний трафік (кількість  одночасних переглядів сягала 500 і більше глядачів), завдяки «дзеркалам» прямої трансляції, технічних проблем вдалось уникнути. Наразі дві з половиною години відео з турніру можна переглянути за цим посиланням: http://white-rex.com/blog/?page_id=1127

 

Крім того, на початку змагань на великому екрані було презентовано новий промо-ролик серії турнірів «Іду на Ви», який одразу став незаперечним хітом:

Разом з турніром зростає і рівень бійців. З цього приводу вдало відмітив журналіст з хорошим бійцівським стажем Дмитро Резніченко, який зазначив  у своєму репортажі з турніру: «На минулому турнірі я взяв участь і дійшов до півфіналу, звідки вибув зі зламаним носом, але на цей турнір не записався би ні за які бублики. Коли в ринзі Україна, Росія, Білорусь – я краще посиджу серед глядачів у залі». На підтвердження зростаючого рівня професійності спортсменів висловлюються і судді, які вже не вперше беруть участь у турнірі, говорять за себе і самі бої учасників.

Особливо вразив присутніх бій Руслана Бутовського з Москви та Руслана Мухіна з Воронежу. Бійці провели весь змаг на ногах, не припиняючи протистояння ні на мить, продемонстрували шалену силу духу і незламний характер. Обидва наприкінці турніру отримали спеціальний приз «за Волю до Перемоги». Їх бій ви можете переглянути нижче:

Суддівською колегією турніру виступили титуловані бійці – у складі головного судді Григорія Кузьменко, суддів Андрія Поліщука та Анатолія Шпонарського. Крім того, турнір відвідали почесні гості - неодноразовий чемпіон світу зі змішаних видів єдиноборств Роман Зєнцов, власник мережі «Мілітарист» Олександр Карасьов та головнокомандуючий дивізії «Кому Вниз» Андрій Середа.

Результати змагань:

У категорії до 65 кг:

1 місце - Пістон Максим (Кременчук)

2 місце - Бабчук Анатолій (Київ)

3 місце - Саєнчук Віталій (Київ)

У категорії до 75 кг:

1 місце - Уліс Ростислав (Київ)

2 місце - Тарасенко Анатолій (Київ)

3 місце- Берсеркер Владислав (Київ)

У категорії до 85 кг:

1 місце - Бутовський Руслан (Москва)

2 місце - Федірко Остап (Львів)

3 місце - Назаренко Анатолій (Київ)

У категорії до 95 кг:

1 місце - Копаленко Микола (Луганськ)

2 місце - Гарьковенко Віктор (Київ)

Організатори турніру висловлюють щиру подяку за допомогу і участь у спільній справі партнерам змагань:

  • Громадській організації «Солідарність»
  • Мережі магазинів «Мілітарист»
  • Страховій компанії «Плай-Фінанс»
  • Салону художнього татуювання «Одін Тату»
  • Міжнародна Федерація Елітних Боїв
  • Студії «Rmedia»