http://joomlarulit.com/

ІДУ НА ВИ ІІ - 22.05.2010. Київ

22 травня 2010р., у переддень Дня Героїв, Київ уже вдруге приймав довгоочікуваний Турнір з реалістичних боїв «Іду на Ви».

Рівно за рік після успіху першого Турніру до змагу знову стали  Білі Патріоти, щоб у чесних боях поборотись за звання кращих бійців. Цьогорічний Турнір був присвячений полеглому Герою Білого Спротиву Дмітрію Боровікову, і відбувався на честь та у підтримку Київської Четвірки – в?язнів сумління, які вже скоро шостий рік як перебувають у застінках Системи. Організаторами Турніру виступили Всеукраїнський рух «Солідарність» за підтримки Brotherhood 28 та правих соратників з FCDK.

Близько 80 учасників з?їхались для участі у змаганнях з усієї України, були представлені такі міста як Київ, Дніпропетровськ, Тернопіль, Харків, Одеса, Луганськ, Миколаїв, Запоріжжя та Львів. Соратники з Росії делегували бійців з Москви, Санкт-Петербургу, Таруси, Серпухова, Протвіно та Калуги. Суддівство екстра-високого рівню забезпечила бригада суддів, у складі якої – багатократний чемпіон України та віце-чемпіон Європи з бойового самбо; віце-чемпіон світу та чемпіон Європи з Муай-Тай; багатократні чемпіони України з рукопашу, самбо та дзюдо. Підтримували бійців близько 300 людей у  залі.

 

На рингу тим часом розгорнулись безкомпромісні бої. Не міг не радувати незмінно високий рівень учасників, їх воля до перемоги і незламний Дух, які стали хорошою традицією змагань. Не зважаючи на суворі поєдинки, спільні змагання лише зміцнили братерство соратників з різних міст та країн. Не можна не відмітити і правильних гасел на підтримку учасників – «Не відступати! Не здаватись» раз по раз розходилось луною по залі.

Драматизму змагу додавали і травми бійців, але, на щастя, жоден з учасників серйозно не постраждав, хоча це не могло не вносити корективи у турнірну таблицю. Так, лікар заборонив подальший змаг Л-му через травму коліна, у результаті чого він посів 3 місце у своїй ваговій категорії. Не відбувся також і фінальний бій у ваговій категорії до 90 кг у зв?язку з травмами російського соратника.

Переможці турніру:

У категорії до 60 кг:

 • 1 місце – З-ц(CSKA Київ);
 • 2 місце – Г-ць;
 • 3 місце – Б-н;

У категорії до 70 кг:

 • 1 місце – С-т (Тернопіль);
 • 2 місце – К-н(Київ);
 • 3 місце – Л-й(FCDK);

У категорії до 80 кг:

 • 1 місце - К-зь(FCDK);
 • 2 місце – Д-с(FCDK);
 • 3 місце - К-в(FCDK);

У категорії до 90 кг:

 • 1 місце - Ш-н(FCDK);
 • 2 місце – Ф-в(Росія);
 • 3 місце – Б-у(FCDK);

Також спеціальний приз за Волю до Перемоги і видовищність було одноголосно присуджено Ф-ву(Росія).

Переможці отримали Кубки у вигляді Перунової постаті та призи – бібліотечку патріота, новий альбом Сокири Перуна “In Victus”, футболки Всеукраїнського Руху «Солідарність».

Усі учасники, крім того, здобули неоцінений досвід, можливість випробувати себе і свої бійцівські уміння на практиці, та своєю участю у Турнірі виграли по найголовнішому двобою – з собою. А, як відомо, хто перемагає себе – той перемагає світ.

Організатори Турніру висловлюють вдячність усім учасникам, глядачам, суддям та усім причетним до того, що Турнір успішно відбувся. «Іду на Ви» став хорошою традицією,  отже не за горами - уже третій всеслов?янський змаг. А значить - саме час розпочинати тренування. Соратнику, завжди працюй над собою!

14!

Всеукраїнський рух «Солідарність», http://www.landsberg.org.ua

Brotherhood 28

FCDK, http://www.unitedbook.borda.ru